IDC Breakfast Briefing 2017

Ta strona używa plików cookie, w tym plików stron trzecich, ktore pomagają nam świadczyć i ulepszać nasze uslugi. Więcej informacji na temat naszej polityki plików cookie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDC Breakfast Briefing 2017

SDS: Software Defined Storage - przyszłość czy teraźniejszość?

Warszawa, 29 sierpnia 2017

Opis

SDS: Software Defined Storage - przyszłość czy teraźniejszość?

  • Czy znasz hasło Software Defined Storage (SDS), tj „pamięć masowa zdefiniowana oprogramowaniem”? A czy wiesz co to oznacza?
  • Czy widzisz potencjał tego typu rozwiązań dla swojej organizacji lub chcesz dowiedzieć się jak robią to inni?
  • A może podchodzisz do tego typu nowinek z rezerwą, w szczególności jeśli są przedstawiane w postaci trzyliterowych skrótów?


Jeśli odpowiesz na któreś z powyższych bądź poniższych pytań twierdząco, to ta konferencja jest dla Ciebie.

  • Czy poszukujesz prostych, elastycznych rozwiązań pamięci masowych, ale nie możesz lub nie chcesz korzystać z ofert w chmurze?
  • A może chcesz korzystać z usług w chmurze, ale tylko częściowo, co wymaga integracji Twojej infrastruktury z chmurą i zastanawiasz się jak to zrobić?
  • Czy uważasz, że istniejące macierze dyskowe są za drogie, a każda ich wymiana stwarza ryzyka migracyjne?

 
W imieniu firmy IDC serdecznie zapraszamy do udziału w kameralnym spotkaniu IDC Breakfast Briefing 2017, podczas którego będą mieli Państwo okazję nie tylko wysłuchać inspirujących prezentacji dotyczących trendów na rynku pamięci masowych, ale także wziąć udział w dyskusji na temat nowego podejścia do infrastruktury przez pryzmat oprogramowania. To doskonała okazja, by poznać nowoczesne rozwiązania i strategie rozwoju pamięci masowych, dowiedzieć się jak to robią inni i jakie dzięki temu osiągają korzyści.

Agenda

Czas Konferencja Prelegenci
09:00

Rejestracja i Śniadanie

09:30

Software-defined storage (SDS) – czy to koniec pamięci masowych jakie znamy?

Jaroslaw Smulski
Senior Program Manager, Systems & Infrastructure Solutions, Poland

 

Pamięć masowa zdefiniowana oprogramowaniem to istotna część nowego, szerszego trendu, w którym to oprogramowanie definiuje funkcjonalność poszczególnych elementów infrastruktury, co zapewnia nie tylko niższe koszty kupna i utrzymania sprzętu, ale również elastyczność i łatwość budowania nowych rozwiązań dostosowanych do aktualnych potrzeb. Badania IDC pokazują jednak, że nie wszystkie organizacje uzyskały takie efekty, popełniając szereg błędów podczas wdrożenia. Jak ustrzec się takich błędów i osiągnąć zakładane cele? Prezentacja IDC przybliży nie tylko samą ideę SDS oraz przedstawi najważniejsze lekcje wyciągniete z wcześniejszych wdrożeń. To także doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami na tym rynku, którego wartość na świecie już w 2019 roku osiągnie imponującą wartość ponad $9 miliardów.

 

09:45

Prezentacja Partnera

Ireneusz Urbanek
Business Development Manager - IBM Hardware, Tech Data Polska Sp. z o. o.
10:00

Prezentacja Partnera

Piotr Sękowski
System Storage Sales Manager, IBM Poland & Baltics Systems Hardware, IBM Polska
10:15

Dyskusja

10:45

Podsumowanie i zakończenie spotkania

Partnerzy

Partner(s)

Materiały do pobrania

Aby uzyskać dostęp do zawartości, wprowadź hasło otrzymane od IDC. Jeśli nie masz hasła, skontaktuj się z Magdalena Brandt przez e-mail, na mbrandt@idc.com.

Lokalizacja

Endorfina Foksal

http://www.endorfinafoksal.pl/

ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa

Kontakt

Magdalena Brandt

Senior Conference Manager, CEMA Conferences, IDC Poland & Baltics

+48 503 122 744

Katarzyna Wodzinowska

Senior Account Manager

+4822 548 40 50

O IDC

53 Lata | 1100 Analityków | 110 Krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC już od 54 lat dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.