IDC Technology Breakfast 2017

Macierz all flash - czyli szybko i tanio.

Warszawa, 11 października 2017

Opis

Czy to możliwe, aby ultraszybkie macierze all flash były atrakcyjne cenowo?

Szybko, szybciej, flash... do tej pory mogło kojarzyć się z określeniem drogo, drożej, flash. Czy tak jest naprawdę? Istnieje szereg możliwości, które pozwalają na obniżenie kosztów zakupu macierzy All-Flash, bez kompromisu względem wymaganej wydajności oraz pojemności.

  • Czy wyzwaniem jest dla Ciebie przyspieszenie działania aplikacji przez skrócenie czasu dostępu do danych?
  • A może pracownicy skarżą się na długi czas dostępu do wirtualnych desktopów?
  • Czy wydłużające się okno backupowe zagraża polityce bezpieczeństwa danych Twojej organizacji?
  • Czas analizy danych wydłuża się w nieskończoność?
  • Uważasz, że inwestycja w macierze All-Flash nie przyniesie zakładanego zwrotu z inwestycji?

W imieniu firmy IDC serdecznie zapraszamy do udziału w kameralnym spotkaniu IDC Technology Breakfast 2017, podczas którego opowiemy więcej o tych mechanizmach z perspektywy producenta, ale także użytkownika. To doskonała okazja, by poznać nowoczesne rozwiązania i strategie rozwoju pamięci masowych, dowiedzieć się jak to robią inni i jakie dzięki temu osiągają korzyści.

Partnerzy

Partner
Partner
Partner

Lokalizacja

Restauracja Endorfina

http://www.endorfinafoksal.pl/

ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa

Kontakt

Kacper Derewonko

Conference Specialist, Poland and Baltics

+48532538049

Katarzyna Wodzinowska

Senior Account Manager

+4822 548 40 50

O IDC

53 lat | 1100 analityków | 110 krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.