IDC Executive Dinner 2018

Ta strona używa plików cookie, w tym plików stron trzecich, ktore pomagają nam świadczyć i ulepszać nasze uslugi. Więcej informacji na temat naszej polityki plików cookie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

IDC Executive Dinner 2018

Jak przygotować dzisiejszą infrastrukturę na wyzwania jutra? Open source jako kluczowy czynnik w rozwoju strategii IT firmy

Warsaw, 17 maja 2018

Opis

Transformacja cyfrowa stała się dziś priorytetem dla większości firm, zaś 89% dyrektorów IT stawia rozwiązania cyfrowe w centrum swoich strategii biznesowych.

Aby zrealizować cele związane z transformacją cyfrową, przedsiębiorstwa opracowują strategie cyfrowej transformacji i dostosowują swoje strategie informatyczne, często włączając w nie rozwiązania chmury obliczeniowej.  IDC przewiduje, że do 2020 r. 11 mld USD z łącznych wydatków na infrastrukturę w regionie EMEA będzie związanych z chmurą obliczeniową.

W nowych strategiach IT organizacje widzą szansę na dostarczenie rozwiązań technologicznych, które oferują skalowalności, elastyczność i efektywnośc kosztową, jak również zgodność z regulacjami i bezpieczeństwo niezbędne do zaspokojenia nowych potrzeb biznesowych. 

W dniu 17 maja 2018 roku, IDC i Oracle organizują w Warszawie kolację dla szefów działów IT, podczas której będą dyskutować i dzielić się opiniami i doświadczeniem w zakresie tworzenia otwartej, bezpiecznej, hybrydowej infrastruktury IT, uwzględniającej powszechne wśród firm rozwiązania Open Source. Właśnie taka nowoczesna infrastruktura zapewnia działom IT efektywną transformację cyfrową i osiągnięcie celów stawianych przez biznes działom IT.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu, podczas którego znajdą Państwo inspirację do budowy otwartej infrastruktury hybrydowej, która zaspokoi dzisiejsze i przyszłe potrzeby biznesowe Państwa firm!

Porozmawiamy o tym:

  • Jak zoptymalizować infrastrukturę firmy, aby była przygotowana na nowe wyzwania?
  • Jak oprogramowanie Open Source wpisuje się w strategie IT organizacji?
  • Jakie są główne przyczyny, dla których firmy sięgają chmurę?
  • Jak pogodzić potrzebę bezpieczeństwa wszystkich systemów z potrzebą ciągłej dostępności?
  • Jak ocenić dostępne technologie open source, aby wybrać najlepsze?

Agenda

Czas Konferencja Prelegenci
18:30

Rejestracja

19:05

Powitanie gości

Marek Zamlynski
Regional Director, Poland and the Baltics States
19:15

Jak cyfrowa transformacja zmienia informatykę? Rola rozwiązań open source w dzisiejszej infrastrukturze

Ewa Zborowska
Research Manager, IT Services, Poland and Baltics

Podczas prezentacji powiemy o strategii IT i o tym, jak wspiera ona potrzeby firm w zakresie cyfrowej transformacji. Zaprezentujemy wyniki najnowszych badań dotyczących cyfrowej transformacji w Polsce i regionie CEE. Skupimy się na roli odpowiedniej infrastuktury: otwartej, elastycznej i efektywnej kosztowo, w strategii IT nie pomijając aspektu chmurowego, również z wykorzystaniem najświeższych badań na ten temat. Pokażemy jak ważne w dzisiejszym IT jest są rozwiązania oparte na open source.

 

19:30

Jak przygotować dzisiejszą infrastrukturę na wyzwania jutra?

Michał Furman
CEE Sales Director, Oracle Polska

Podzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie wprowadzania otwartej, bezpiecznej i hybrydowej infrastruktury jako kamienia węgielnego cyfrowej transformacji.
W jaki sposób łączysz biznes z IT, nadążając za zmieniającymi się wymaganiami biznesu?

19:45

Dyskusja

20:40

Kolacja i koktail

Partnerzy

Partner(s)

Materiały do pobrania

Aby uzyskać dostęp do zawartości, wprowadź hasło otrzymane od IDC. Jeśli nie masz hasła, skontaktuj się z Magdalena Brandt przez e-mail, na mbrandt@idc.com.

Lokalizacja

Kontakt

Magdalena Brandt

Senior Conference Manager, CEMA Conferences, IDC Poland & Baltics

+48 503 122 744

O IDC

54 Lata | 1100 Analityków | 110 Krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC już od 54 lat dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.