Banky a municipality: Technologie pro chytrá města

Praha, 25. října 2019

O konferenci

Konference “Banky a municipality: Technologie pro chytrá města”, je pokračováním předešlých úspěšných akcí, pořádaných na toto téma v několika posledních letech. Na letošní ročník se můžete těšit hned z několika důvodů. Tím nejvýznamnějším je mezinárodní přesah konference, který obsahově těží z více krajin Evropské unie, přičemž nejvýznamnější roli mají Česká a Slovenská republika. Zástupci ministerstev, krajů, měst a obcí z obou zemí, budou mít příležitost setkat se s lídry v oblastech rozvoje konceptu Smart City. Bankéři, byznysmeni, zástupci technologických a karetních společností, nejen nabídnou svůj pohled, řadu případových studií a ukázek z realizovaných projektů, ale určitě poodhalí i řešení pro blízkou budoucnost. Chceme přece, aby kraje, města a obce v našich krajinách udržela krok v oblasti chytrých měst se zbytkem Evropy nebo, tak jak jsme tomu byli svědky třeba v oblasti mobilních či bezkontaktních plateb, dokonce jejich lídry. Tak na nic nečekejte a přijďte 25. 10. 2019 do kongresového centra ČNB.

Záštita

Program

Čas Akce & Řečníci
8:30

Registrace a ranní káva

9:00

Úvodní slovo

Tomáš Nidetzký

Viceguvernér, ČNB
9:10

Vhled do problematiky

Martina Sieber

poradkyně ministryně pro místní rozvoj, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
9:30

Jak úspěšně zafinancovat projekty municipalit

Kamil Dörfler

Senior Urban Specialist, European Investment Bank
9:50

Finanční zdroje pro rozvoj infrastruktury a podnikání na venkově

Jiří Jirásek

Předseda představenstva a generální ředitel, Českomoravská záruční a rozvojová banka
10:05

Vývoj Smart City v Kolíně - zhodnocení realizací a další inovace

Michael Kašpar

Starosta města Kolín, Městský úřad Kolín
10:20

Důležitost strategického ukotvení Smart City

Jan Alexa

Research Manager, Insights and Vertical Markets
10:30

Panelová diskuze

Kamil Dörfler

Senior Urban Specialist, European Investment Bank

Michael Kašpar

Starosta města Kolín, Městský úřad Kolín

Martina Sieber

poradkyně ministryně pro místní rozvoj, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Jiří Jirásek

Předseda představenstva a generální ředitel, Českomoravská záruční a rozvojová banka
11:10

Občerstvení, Networking & 1-2-1 setkání

11:45

Energetický management a tvorba strategie v IoT

Marek Řezáč

General Manager, MyMight
12:00

Participativní rozhodování - město Litoměřice

Milan Čigáš

Tajemník městského úřadu Litoměřice
12:15

Pojetí konceptu Smart City ve městě Český Krumlov

Josef Hermann

1. místostarosta, Město Český Krumlov
12:30

Proč jsou otevřená data v dnešní době tak důležitá?

Jan Zvara

Head of Department Data, Analysis and Evaluation, Magistrát města Brna
12:45

Oběd & setkání 1-2-1

14:00

Prohlídka trezoru v ČNB pro vylosované účastníky

Partneři

Co-Organiser
Zlatý partner
Networking Partner
Networking Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Ke stažení

Zde prosím zadejte heslo, které jste od nás obdrželi emailem. Pokud heslo nemáte, kontaktujte, prosím, Petra Voigtova emailem pvoigtova@idc.com.

Fotogalerie

Spolupořadatel

O Bankovnictví

 

Společnost 4H production s. r. o. vznikla v roce 2008. Od počátku byla její činnost zaměřena na oblast poskytování mediálních služeb. Odborný časopis Bankovnictví, jehož je vydavatelem, vychází pravidelně coby měsíčník již více než 20 let. Historie časopisu je však delší, má za sebou více jak 50 let od svého vzniku. Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních financí a organizátorem odborných seminářů. Redakce časopisu každoročně připravuje reprezentativní přehled výsledků finančního a kapitálového trhu České republiky Top finance – kompletní výsledky finančního sektoru za uplynulé období včetně meziročního srovnání, komentářů, přehledných tabulek a grafů.

Video

Banky a municipality

 

IDC IOT Forum

 

Místo konání

Kontaktujte nás

Petra Voigtova

Conference Project Manager

+420 737 435 043

O společnosti IDC

55 let | 1200 analytiků | 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.