IDC Summit Strategie pro udržitelnou digitální ekonomiku. Člověk. Technologie. Rovnováha?

Digital Event | 17. června 2021

Vývoj událostí v roce 2020 zcela zásadně urychlil transformaci mnohých podniků, zásadní proměnu jiných si nově vyžádal. Nikdo už nezpochybňuje význam moderních technologií pro současný byznys i dnešní společnost. A snad právě proto se dostává větší pozornosti jiným výzvám a problémům, pro něž technologie tvoří zcela samozřejmé pozadí.

Největší změny lze podle analytiků IDC očekávat v přístupu k práci, k tvorbě firemní kultury a k aplikaci společenské odpovědnosti. Ačkoli nejde prvoplánově o hlavní témata byznysu, v blízké budoucnosti jej nepochybně významně ovlivní.

Konference IDC Summit Vám nabídne všechna hlavní témata současné proměny byznysu.


Záznam konference a materiály ke stažení


Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům a partnerům za inspirativní prezentace a živou a přínosnou diskuzi.

Skupina vybraných IT a obchodních manažerů se zúčastnila setkání s analytiky IDC, inspirativními řečníky a členy odborného poradního výboru, kteří vedli živou a vysoce interaktivní diskusi.

Pokud jste se nemohli konference zúčastnit v den konání, nebo byste chtěli získat podrobnější informace k probíraným tématům, stačí kliknout na tlačítko níže a získáte přístup k záznamu přednášek a dalším materiálům ke stažení.


Záznam konference

Hlavní témata

Budoucnost práce, měnící se firemní kultura a společenská odpovědnost

  • Nová perspektiva zákaznické zkušenosti

  • Monetizace dat

  • Integrovaná odolnost organizací

6 důvodů

Proč si IDC Summit 2021 nesmíte nechat ujít?

Získáte relevantní data pro Váš business

Dozvíte se o strategiích úspěšného růstu od leaderů průmyslu

Uslyšíte o nejnovějších inovacích

Inspirujte ostatní a budete inspirováni

Rozvinete své schopnosti leadera

Využijte možnost kvalitního networkingu

Program

Informacemi nabité prezentace, interaktivní panelové diskuze a rozsáhlý networking. A nejen to. Přední osobnosti businessu vás svými zkušenostmi inspirují nejen k profesnímu i osobnostnímu růstu, ale hlavně Vás nabijí pozitivní energií a chutí zasadit se o restart ekonomiky. Celá událost je unikátním mixem expertních pohledů, praktických řešení a příležitostí k networkingu pro vaši organizaci.
Zobrazit agendu

Přednášející

Partneři

Summit Partner
Zlatý partner
Zlatý partner
Zlatý partner
Zlatý partner
Stříbrný Partner
Stříbrný Partner
Partner

Další informace

Kontaktujte nás

Kamila Smrckova

Conference Assistant

+420 778 881 901

Ivan Cernik

Business Development Manager

+420 702 208 677

O společnosti IDC

60 let | 1300 analytiků | 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1300 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.