IDC Sustainability and Manufacturing

DIGITAL Event | Warsaw | 27 października - 28 października 2021

Informacje ogólne

 

Odbiorcy technologii - udział bezpłatny

Dostawcy rozwiązań IT - udział płatny (450 PLN)

 

27-28 października 2021

 

10:00-13:00

Opis

ONZ przyjął 17 celów zrównoważonego rozwoju, które mają przemożny wpływ na wiele aspektów codziennego życia i współczesną gospodarkę. Takie hasła jak innowacyjność, czysta dostępna energia, odpowiedzialna konsumpcja stały się zobowiązaniami podejmowanymi przez państwa, organizacje międzynarodowe i korporacje. Co to oznacza w praktyce i dlaczego branie przez przedsiębiorstwa odpowiedzialności za swoje działania jest ważne szczególnie dzisiaj?

I dniu konferencji skupimy się na:

  • Wyzwaniach związanych z produkcją czystej i dostępnej energii (dekarbonizacja).
  • Zielonym Ładzie i regulacjach UE w obszarze zrównoważonego rozwoju.
  • Społecznych aspektach zrównoważonego rozwoju 

W II dniu konferencji skupimy się na nowoczesnej i zrównoważonej produkcji.

Przedsiębiorcy coraz częściej, stawiają na zrównoważony rozwój swoich firm postrzegając to nie tylko jako koszt czy marketing, ale nową drogę rozwoju. W tym duchu producenci muszą prowadzić przejrzyste i responsywne operacje, umożliwiające szybkie i elastyczne reagowanie na zmieniające się wymagania rynku i klientów. Wiele technologii, które pomaga im stać się bardziej przejrzystymi, responsywnymi i zorientowanymi na klienta. Nasz szczyt ma na celu zachęcenie do dialogu między firmami produkcyjnymi a dostawcami technologii oraz wymiany peer-to-peer na temat wyciągniętych wniosków.

 

Partnerzy

Strategic Partner
Platinum Partner
Platinum Partner
Gold Partner
Silver Partner
Media Partner
Media Partner
Media Partner

Zostań Partnerem

Odbiorcy

Do udziału w konferencji zapraszamy Członków ZarząduCOOCEOCIOCFOCPOCTOCQO, ale również CSRCHRO, CMO, a także Liderów FabrykDyrektorów IT ProdukcjiDyrektorów ds. utrzymania ruchuDyrektorów ds. jakościDyrektorów ds. łańcucha dostaw
 
Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami - połączmy siły i wspólnie zaplanujmy przyszłość naszych organizacji.
 
 

Zarejestruj się

Platforma

IDC Sustainability & Manufacturing odbędzie się na platformie Hopin.

 

Recepcja

Powitamy Państwa w naszej cyfrowej recepcji, gdzie zaprezentujemy program wydarzenia i naszych partnerów. Zapewnimy Pańswtu świetną zabawę i wmozliwość nawiązania kontaktu z innymi uczestnikami spotkania.

 

Scena

Zainspirujemy Państwa historiami, którymi podzielą się z nami pionerzy branż i analitycy IDC. Nasi eksperci będą odpowiadać na Państwa pytania, przeprowadzać ankiety tematyczne i komentować wystąpienia LIVE.

 

Sesje

Dowiedz się więcej o sprawdzonych praktykach poprzez rzeczywiste studium przypadków w moderowanych sesjach. Dzięki tym sesjom, będą Państwo mieli możliwość lepszego zrozumienia wyzwań stojących przed organizacjami. 

 

Networking

Porozmawiaj z innymi uczestnikami konferencji i podziel się swoimi wyzwaniami i doświadczeniami wykorzystując funkcje Networking. Prosze pamiętać, że na spotkanie będą Państwo mieli tylko 3 minuty!

 

Expo

Zapraszamy na interaktywne stoiska naszych Partnerów, które pozwolą Państwu zapoznać się z najnowszymi trendami i dowiedzieć sie więcej na temat innowacyjnych produktów danej firmy.

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Baranska

Event Manager

+48 694 344 573

Katarzyna Wodzinowska

Associate Sales Director, CEE Sales, IDC Poland

+48601 606 962

O IDC

57 lat | 1100 analityków | 110 krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.