IDC Cloud & Security

Jak być bezpiecznym i w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez chmurę?

Warszawa, 25 listopada 2021
Zarejestruj się

Informacje ogólne

 

Odbiorcy technologii - udział bezpłatny

Dostawcy rozwiązań IT - udział płatny (450 PLN)

 

25 listopada 2021

 

10:00 - 12:00

Opis

 

Z badań IDC wynika, że już ponad 80% polskich firm korzysta z chmury, łącząc ją z własnymi zasobami IT. Chmura stała się standardem. Bezpieczeństwo nie jest już głównym hamulcem. Organizacje odpowiedzialnie planujące rozwój i budujące ofertę cyfrową sięgają po chmurę, która oferuje skalowalność, elastyczność i nowe narzędzia. W złożonych środowiskach łączących wewnętrzne i zewnętrzne centra danych, chmury publiczne i lokalizacje brzegowe, firmy stają dziś przed wyzwaniem, jak odpowiednio zabezpieczyć dane i procesy bez ograniczania innowacyjności.
 
Wraz ze złożonością środowiska IT rośnie zapotrzebowanie na automatyzację i narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję, które wspierają bezpieczne zarządzanie zasobami. Jednocześnie organizacje poszukują nowych możliwości maksymalnego wykorzystania chmury przy wsparciu wdrożeń i zarządzania opartych na ML. 
 
W Europie kluczowa stała się kwestia suwerenności i prywatności danych. Funkcjonowanie chmury w Europie wymaga wysokiego poziomu zgodności z regulacjami i najlepiej wbudowanych rozwiązań zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa danych w chmurze. Coraz częściej polityki zarządzania danymi w przedsiębiorstwach muszą uwzględniać modele dostarczania danych w chmurze. 
 
W rezultacie, organizacje stają przed ogromnym wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa swoich zasobów IT, przy jednoczesnym upewnieniu się, że mogą w pełni wykorzystać możliwości chmury.
 
Podczas naszego spotkania podzielimy się najlepszymi praktykami i rzeczywistymi przykładami rozwiązań, które oferują zarówno innowacje, jak i bezpieczeństwo w świecie "zero zaufania". 

Główne zagadnienia

 

Bezpieczeństwo danych

 

Zarządzanie tożsamością

 

Zarządzanie danymi

 

Odzyskiwanie danych po awarii & ciągłość działania

 

Regulacje

Partnerzy

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Zostań Partnerem

Skontaktuj się z nami

Natalia Toporkiewicz

Event Project Manager

+48602694897

Katarzyna Wodzinowska

Associate Sales Director, CEE Sales, IDC Poland

+48601 606 962

O IDC

57 lat | 1100 analityków | 110 krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.