IDC & Drama v kostce II ve Studiu Ypsilon

Česká republika, 17. ledna 2023

Pozvání do divadla

Hezký vánoční čas,

děkujeme za přijetí pozvání IDC do Studia Ypsilon, které pro nás uvede Drama v kostce, pokus 2 – Mystérium společnosti. Hra Vás vtáhne do děje od první minuty a nepustí do poslední vteřiny. Vydařený kousek o pěti hercích, dveřích a kostce je autorským počinem Jiřího Havelky. Zábavné představení, které Vám představí abstraktní divadelní zákulisí. Nejen nápaditost, ale hlavně originalita činí z tohoto díla příjemně strávený čas.

Těšíme se na Vás, Team IDC

Místo konání

Studio Ypsilon
Spálená 16
Praha 1, Česká republika

www.ypsilonka.cz

O představení Drama v kostce, pokus 2

article-img-1

 

Ohlasy diváků


Divadlo je vždy něco mezi barem a estetickým tvarem. Jenomže hranice divadla a baru přestaly být zřetelné. „Všecko, co je na jevišti, hraje.“...

Více zde…
article-img-1

 

Jiří Havelka a kolektiv


Vznikání a zanikání situací v jednom a tom samém okamžiku, nabalování významů, které nám dojdou až ve chvíli, kdy už jsou vlastně pasé, nutnost fantazie a hravosti v našem životě, bez které zůstaneme tupí a prázdní, trapně materialisticky bezmocní, uvědomění si faktu, že jsme současně herci i diváci a jedno bez druhého nemůže existovat - to je jen pár pocitů, které si odnesete jako dárek z tohoto představení...

Více zde...
article-img-1

 

Originální dramatický zážitek


Hra Vás vtáhne do děje od první minuty a nepustí do poslední vteřiny. Vydařený kousek o pěti hercích, dveřích a kostce je autorským počinem Jiřího Havelky. Zábavné představení, které Vám představí abstraktní divadelní zákulisí. Nejen nápaditost, ale hlavně originalita činí z tohoto díla příjemně strávený čas.

Více zde...

Kontaktujte nás

Kamila Smrckova

Conference Assistant

+420 778 881 901

O společnosti IDC

59 let | 1300 analytiků | 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1300 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.