Geleceğin Kurumları Bulutta Doğuyor

Dijital Etkinlik

31 Mayıs 2022

Genel Bakış

Geleceğin kurumları, dijital odaklı pazarlarda yer alabilmek için nasıl organize olmaları ve hangi konularda yatırım yapmaları gerektiğini çoktan düşünmeye başlamış durumda. Gelecekteki dijital bir kurum, daha geniş ekosisteme ve paydaşlara ulaşırken, temel iş faaliyetlerinden sürekli olarak değer üretebiliyor. Bunu yaparken öne çıkan tüm teknolojilerin bulut tabalı platformlarda yükselmesi kurumlara avantaj sağlıyor.

Program

Saat Etkinlik & Konuşmacılar
10:00

Geleceğin Kurumları Bulutta Doğuyor

Ayşe Kaptanoğlu

Araştırma Müdürü, Türkiye, IDC

İçinde bulunduğumuz dönem, hem bozulmanın hem de beraberinde getirdiği benzersiz değişimin etkisi altında. Bu noktada dijital inovasyon girişimleri, kurumlar için hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Hatta iş modellerini bile etkileyen bu değişim; iş birlikçi bir ruhla, teknolojiyi erken benimseyerek, ilk günden itibaren yeni dijital projelerle ilgilenmeyi gerektiriyor. Bulutta doğan şirketler ise bu değişimde daha avantajlı bir noktada.

10:10

Google Cloud Sunumu

Muharrem Erdoğdu

Customer Engineer, Google Cloud
10:25

Bulutta Doğanlara Çözümler

Murat Avcı

Genel Müdür, Kartaca

Sadece yeni teknolojileri ve süreçleri benimsemek bulutta doğan firmaların arasında var olmak için yeterli mi? Bu ortamda verimliliğinizi ve çevikliğinizi artırmak için hangi kasları güçlendirmek gerekli? Bulutta olmak isteyen firmalar için rekabet avantajı nerede başlıyor, dijital dönüşümün neresinde yer alıyorlar, onları gelecekte neler bekliyor ve bu dönüşümde Kartaca bu firmalara hangi çözümleri sunabilir?

10:40

Bulutta Rekabet Avantajı Elde Etmek

Utku Altınkaya

CTO, Yolcu360

Çağhan Özbek

Kıdemli Lider, Dijital Ürünler ve Teknoloji, BeIN Asia Pacific

Cihan Yıldız

CTO, Hopi

Barış Bilgiç

Kurucu Ortak, Kunduz

Bulut teknolojisi büyümeye devam ediyor ve bir işletmenin tüm işlerini dönüştürmesi ve bulutun sunduğu en son teknolojiler ile çözüm bulabilmesi için birçok alan var. Peki “Bulutta doğan firmalar” yarışa 1-0 önde mi başlıyorlar? Panelimizde bu konuyu tartışma fırsatı bulacağız.

İş Ortakları

İş birliği ile

Dosyalar

İçeriği erişmek için lütfen IDC den aldığınız şifreyi girin. Şifreniz yoksa Merve Kaya mkaya@idc.com dan şifre talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim

Merve Kaya

Conference Project Manager

+90 530 261 3562

IDC Hakkında

58 Yıl | 1300 Analist | 110 Ülke

International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir lider hizmet sağlayıcıdır. Dünya çapında 1.300’den fazla analistiyle birlikte IDC 110’dan fazla ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC’nin analizleri ve incelemeleri, BT profesyonellerinin, iş yöneticilerinin ve yatırım topluluklarının kanıta dayalı teknoloji kararları alabilmelerini ve kilit iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. 1964’te kurulan IDC, dünyanın teknoloji medyası, araştırması ve etkinlileri şirketi olan IDG’nin bağlı şirketidir. IDC hakkında daha fazla bilgi için www.idc.com adresini ziyaret ediniz. IDC’yi @IDC ismiyle Twitter’de takip edebilirsiniz.