Explore other IDC events

IDC Government Congress

The Emergence of a New Government Ecosystem

Genel Bakış

Türkiye'de ve dünyada kamu sektörü hızla özel sektör hizmet standartlarını benimsemektedir.
Operasyonları modernize etmek, yeni teknolojileri adapte ederken oluşabilecek operasyon yüklerini azaltmak, vatandaş servislerini hızlandırırken, güvenli ve verimli servisler sağlamak hedefi ile kamu sektörü hızlı bir dönüşümden geçmektedir.
Kamu sektöründeki bu dönüşüm, açık, dinamik, karşılıklı iş birliği içinde olan ve herhangi bir hizmet kesintisi anında değişebilen, müşteri ve iş ortaklarının dahil olduğu yeni ekosistemlerinin ortaya çıkmasını hızlandırmıştır.
Geleneksel değer zincirinin aksine, günümüzün kamu ekosistemi, veri ve öngörülerin, uygulamaların, operasyonların ve uzmanlığın paylaşımı etrafında inşa edilmiştir. Ortak bir temelde hizmet olarak paylaşılan araçlar, platform ve kanallar, ortak değerlerin yaratılmasına da katkı sağlamaktadır.
IDC Government Congress 2023’te,  kamu sektöründeki lider yöneticiler ve iş ortakları en son teknoloji trendlerini değerlendirirken, kamu genelinde yeni oluşan ekosistemlerde en verimli şekilde var olabilmek adına adapte edilmesi gereken inovasyonları hep birlikte değerlendireceğiz.

Program

Filter Topics

Salı 7 Kasım 2023
8:00

Kayıt & Networking

9:00

IDC Açılış Konuşması

9:05

IDC Keynote: Yeni Bir Kamu Ekosisteminin Doğuşu

9:15

Kamu Açılış Konuşması

9:30

Kamuda Fark Yaratan Dijital Stratejilerin Belirlenmesi

9:50

Regulasyonlarla Teknoloji ve Veriyi Etkin Kullanımının Teşvik Edilmesinin Önemi

10:05

Çay/Kahve Arası & Networking

10:25

Platin İş Ortakları Oturumları (Parallel Sessions)

11:25

Çay/Kahve Arası & Networking

11:50

Gold İş Ortakları Oturumları (Parallel Sessions)

13:30

Öğle Yemeği & Networking

Konuşmacılar

Danışma Kurulu

İletişim

Esen Akinci

Conference Manager

+90533 519 6979

Berna Akdag

Sales Manager

IDC Hakkında

59 Yıl
1300 Analist
110 Ülke

International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir lider hizmet sağlayıcıdır. Dünya çapında 1.300’den fazla analistiyle birlikte IDC 110’dan fazla ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC’nin analizleri ve incelemeleri, BT profesyonellerinin, iş yöneticilerinin ve yatırım topluluklarının kanıta dayalı teknoloji kararları alabilmelerini ve kilit iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. 1964’te kurulan IDC, dünyanın teknoloji medyası, araştırması ve etkinlileri şirketi olan IDG’nin bağlı şirketidir. IDC hakkında daha fazla bilgi için www.idc.com adresini ziyaret ediniz. IDC’yi @IDC ismiyle Twitter’de takip edebilirsiniz.